Semestr letni - 2020/2021

Studenci rejestrują się na przedmiot Wychowanie Fizyczne w systemie USOSweb. Zajęcia w semestrze letnim będą odbywać się w formie zdalnej za pomocą platformy Moodle.

Wejść do platformy Moodle można przez stronę uwierzytelniania https://login.uksw.edu.pl/cas/login. Następnie należy wybrać Moodle i zalogować się tak, jak do systemu USOSweb.

W przypadku problemów dotyczących platformy Moodle, prosimy kierować je na adres swf [at] uksw.edu.pl

Ważne!!! Osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie długoterminowe lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, wysyłają czytelny skan w pdf ([numer albumu].pdf) na adres swf [at] uksw.edu.pl i rejestrują się jak wszyscy studenci do grupy zajęć wychowanie fizyczne. Na podstawie przesłanych dokumentów studenci zostaną dopisani do grupy zajęć Promocja zdrowia. Stosowne dokumenty należy przesyłać do końca marca. Jednocześnie studenci powinni poinformować SWF drogą mailową o zamiarach złożenia długoterminowego zaświadczenia lekarskiego przed rozpoczęciem semestru letniego.

W semestrze zimowym studenci realizują zadania proponowane na platformie Moodle:

1. Przedmiot "Wychowanie Fizyczne"
  2. Przedmiot "Promocja zdrowia" - dla osób zwolnionych