Semestr zimowy 2020/2021

Studenci rejestrują się na przedmiot Wychowanie Fizyczne w systemie USOSweb. Zajęcia w semestrze zimowym będą odbywać się w formie zdalnej za pomocą platformy Moodle.

Wejść do platformy Moodle można przez stronę uwierzytelniania https://login.uksw.edu.pl/cas/login. Następnie należy wybrać Moodle i zalogować się tak, jak do systemu USOSweb.

W przypadku problemów dotyczących platformy Moodle, prosimy kierować je na adres swf [at] uksw.edu.pl

Osoby, które posiadają zaświadczenie lekarskie, wysyłają czytelny pdf ([numer albumu].pdf) na adres swf [at] uksw.edu.pl i rejestrują się jak wszyscy studenci do grupy zajęć wychowanie fizyczne. Stosowne dokumenty należy przesyłać do końca października. Jednocześnie studenci powinni poinformować SWF drogą mailową o zamiarach złożenia długoterminowego zaświadczenia lekarskiego przed rozpoczęciem roku akademickiego.

W semestrze zimowym studenci realizują zadania proponowane na platformie Moodle:

1. Przedmiot "Wychowanie Fizyczne"
  2. Przedmiot "Promocja zdrowia" - dla osób zwolnionych