Plan zajęć - studia II stopnia

Zajęcia wychowania fizycznego rozpoczynają się od 8 października

Plan zajęć wychowania fizycznego dla studentów I roku studiów stacjonarnych II stopnia - pobierz

Komunikat!!!

Podczas pierwszej tury studenci studiów II stopnia(którzy będą mieli udostępnioną rejestrację w systemie USOS) rejestrują się na zajęcia teoretyczne lub do wyboru zajęcia pod nazwą Turystyka kwalifikowana (Plan zajęć umieszczony poniżej komunikatu). Podczas III tury studenci I roku II stopnia będą mieli możliwość zarejestrowania się na zajęcia ogólne ćwiczebne, dostępne dla studentów II roku studiów I stopnia w przypadku wolnych miejsc (pobierz plan zajęć ) . Zajęcia wychowania fizycznego dla studentów II stopnia będą się odbywać w wymiarze 30 godzin dydaktycznych (jeden semestr) i kończą się uzyskaniem zaliczenia.

Szczegóły rejestracji zostanie podany 15 września.

Turystyka kwalifikowana (rowery, kajaki) - liczba miejsc 30

Godzina zajęć Sobota Niedziela
9.00-11.15

Turystyka kwalifikowana