Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich zaprasza na Kurs Przewodnika Górskiego w nowym roku akademickim 2015/2016

Naszą pasją są góry ze szczególnym uwzględnieniem Karpat. Fascynują nas Karpaty na dziko, niezwykłe miejsca, ciekawostki, zakamarki, do których inni nie dotarli, a do tego niepowtarzalna atmosfera wspólnego wędrowania i pokonywania trudności.

Na naszym kursie poznasz ciekawych ludzi, nauczysz się orientacji w terenie oraz, jak radzić sobie w trudnych, górskich warunkach, a przede wszystkim zdobędziesz kondycję i utrzymasz dobrą formę fizyczną. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

Szkolenie kandydata na przewodnika obejmuje cotygodniowe wykłady i obowiązkowe wycieczki, na których poznaje on tajniki poruszania się po górach i prowadzenia grupy.

Start - 13 października. Aby dowiedzieć się więcej i zapisać się na kurs, zapraszamy na naszą stronę: http://www.skpb.waw.pl/kurs.html

Zapraszamy!

Kierownictwo Kursu