Archiwum - Wrz 2013

Data

wrzesień 30th

Spotkania organizacyjne dla studentów II roku 1 - 4 października

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem SWF i Zasadami zaliczania zajęć wf na UKSW.  W dniach 1-4 października odbędą się spotkania organizacyjne w następujących terminach (spotkania organizacyjne są obowiązkowe). Czytaj dalej »

wrzesień 27th

Komunikacja SWF a student

Informujemy, że Studium Wychowania Fizycznego nie będzie odpowiadał na maile, które nie będą zawierały imienia i nazwiska oraz numeru albumu interesanta. Znacznie utrudnia nam to rozwiązywanie problemów związanych z rejestracją na zajęcia lub przebiegiem studiów dotyczących wychowania fizycznego.

Problem z rejestracją został rozwiązany

Problem z blokadą rejestracji został rozwiązany. Osoby uprawnione mają już do niej dostęp.

wrzesień 26th

Zablokowany dostęp do rejestracji na zajęcia wychowania fizycznego i ponowna próba jej uruchomienia

Szanowni państwo, rejestracja powinna była ruszyć o godzinie 21.00. Z przyczyn nieznanych system zablokował do niej dostęp. Za co Państwo przepraszamy. Problem zostanie rozwiązany 27 września i ponowna rejestracja będzie możliwa po godzinie 10.00

Uwagi do przedmiotu "Promocja zdrowia" i "Historia kultury fizycznej"

Osoby, które będą zwolnione z zajęć wychowania fizycznego na podstawie zaświadczenia lekarskiego lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności rejestrują się w momencie uruchomienia rejestracji na konwersatorium "Promocja zdrowia" lub na konwersatorium "Historia kultury fizycznej". Czytaj dalej »

Tenis ziemny i siłownia mgra Artura Witkiewicza

28 września (sobota) odbędą się pierwsze zajęcia tenisa ziemnego i siłowni   w ramach spotkania organizacyjnego w godzinach podanych w planie zajęć dla osób zapisanych na te zajęcia na kampusie Wóycickiego 1/3, bud. 4 (BUDYNEK LEKTORATU).

wrzesień 25th

Problem z dodzwonieniem się do SWF

Studium Wychowania Fizycznego od piątku, 20 września, znajduje się bez połączenia telefonicznego, dlatego wszelkie próby nawiązania kontaktu ze Studium pozostają nieudane. Przepraszamy za utrudnienia.

Copyright © 2013 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach