Archiwum - Mar 2013

Data

marzec 27th

Zajęcia wychowania fizycznego - 27 marca

27 marca wszystkie zajęcia wychowania fizycznego odbywają się zgodnie z planem zajęć.

marzec 25th

Zwycięstwo drużyny Bad Boys Team w II Turnieju Piłki Siatkowej

20-21 marca 2013 r. odbył się II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przechodni Studium Wychowania Fizycznego UKSW. Czytaj dalej »

marzec 22nd

Rajd Kampinos - 3 grupa

Zbiórka osób zapisanych na zajęcia rajd Kampinos do grupy 3 o godz. 7.15 (23 marca - sobota) przed budynkiem Audytorium Maximum (kampus Wóycickiego). Przypominamy, że do zajęć nie zostaną dopuszczone osoby spoza listy USOSweb.

marzec 18th

20-21 marca II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Studium Wychowania Fizycznego UKSW

Pozostało tylko dwa dni do II Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Studium Wychowania Fizycznego UKSW. Rozgrywki rozpoczynają się 20 marca (środa) od godziny 17.45 (zobacz harmonogram). W evencie weźmie udział 9 drużyn z różnych wydziałów UKSW. Są to: Czytaj dalej »

marzec 8th

Dostępność miejsc na zajęciach wychowania fizycznego

Dostępne są miejsca na zajęciach wychowania fizycznego. Wykaz znajduje się w zakładce DLA STUDENTÓW>>SEMESTR LETNI 2012/2013. Zarejestrować się na zajęcia można po złożeniu wniosku o zapis w Studium Wychowania Fizycznego.

marzec 6th

Rajd Kampinos - 2 grupa

Zbiórka osób zapisanych na zajęcia rajd Kampinos do grupy 2 o godz. 7.15 (9 marca - sobota) przed budynkiem Audytorium Maximum (kampus Wóycickiego). Przypominamy, że do zajęć nie zostaną dopuszczone osoby spoza listy USOSweb.

marzec 5th

Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej

Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego do udziału w II Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar przechodni Studium Wychowania Fizycznego. Zawody odbędą się 20-21 marca 2013 r. Czytaj dalej »

Copyright © 2013 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach