Archiwum - Paź 2013

Data

październik 30th

Przedłużony termin składania zaświadczeń lekarskich

Uprzejmie informujemy,

iż termin składania zwolnień lekarskich zostaje przedłużony do 18 listopada

październik 21st

Rajd, grupa 7

Zbiórka uczestników rajdu w dniu *25 października (piątek) o godz. 14.30* przy przystanku autobusowym Muzealna (autobusy 114, 181, Ł) po stronie McDonald's. Zajęcia w piątek będą trwały do godz. 21.00. Na zajęciach zostaną ustalone szczegóły oraz miejsce zbiórki w sobotę (ewentualnie w niedzielę).

Prosimy także o odpowiednie ubranie dostosowane do pogody; wygodne buty do pieszych wycieczek, bilet studencki. Czytaj dalej »

Zajęcia wychowania fizycznego

Uprzejmie informujemy, iż od 21 października (poniedziałek)  zajęcia wychowania fizycznego odbywają się w hali sportowej w Zespole Szkół nr 49 i w salach w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalne. W dniu 22 października (wtorek) zajęcia dla grup będą się odbywały w terenie. W pozostałych dniach zajęcia odbywają się w hali sportowej i w salach normalnie bez zmian.

październik 15th

Zajęcia mgr Barbary Głasek

Zajęcia mgr Barbary Głasek, które się odbywają w bud. 4, Wóycickiego 1/3, będą się odbywały w następujących terminach:

Aerobik Czytaj dalej »

październik 14th

Rajd, grupa 6

Zbiórka uczestników rajdu w dniu *18 października (piątek) o godz. 14.30* przy przystanku autobusowym Muzealna (autobusy 114, 181, Ł) po stronie McDonald's. Zajęcia w piątek będą trwały do godz. 21.00. Na zajęciach zostaną ustalone szczegóły oraz miejsce zbiórki w sobotę (ewentualnie w niedzielę).

Prosimy także o odpowiednie ubranie dostosowane do pogody; wygodne buty do pieszych wycieczek, bilet studencki. Czytaj dalej »

Zmiana dyżurów Kierownika SWF mgr Barbary Głasek

Informujemy, że od 14 października dyżur Kierownika Studium Wychowania Fizycznego będzie się odbywał we wtorki, w godz. 7.10 - 8.10

Zajęcia mgra Artura Witkiewicza - 14 października

W dniu 14 października poniedziałkowe zajęcia mgra Artura Witkiewicza odbędą się według planu. Zmianie ulegnie tylko miejsce przeprowadzenia zajęć. Miejsce spotkań: ul. Wóycickiego 1/3, budynek 4 (w godzinach,  jak według planu).

Copyright © 2013 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach